1 min read

[:uk]Google Messages попереджатиме про спам-посилання в повідомленні[:]

[:uk]

Додаток від компанії Google для обміну повідомленнями для Android збирається представити нову функцію для покращення безпеки та зменшення спаму на смартфонах. Протокол RCS, який використовується в додатку Google Messages, є ідеальною альтернативою SMS, але він також має чималу частку проблем, зокрема спам-повідомлення з тіньовими посиланнями. Відповідно до звіту PiunikaWeb, Google зараз працює над оновленням, яке вирішить цю проблему. 

Як це працюватиме

У потенційному новому оновленні програми Google Messages користувачі отримуватимуть спливаюче повідомлення, перш ніж переглядати посилання з невідомих номерів. Цей крок від Google спрямований на підвищення безпеки клієнтів і захист їх від спроб фішингу та шахрайства.

У компанії сподіваються, що нове програмне забезпечення змусить користувачів бути обережнішими і добре подумати, перш ніж відкривати посилання від когось, кого немає у їхньому списку контактів.

Спливаюче вікно міститиме напис: «Увага: цей відправник не є одним із ваших контактів». Прямо під ним буде висвітлюватися попередження, про те що усі посилання від незнайомців можуть відкривати небажаний або шкідливий вміст.

Користувачі матимуть два варіанти взаємодії з повідомленням: натиснути кнопку видалення або перегляду.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *