1 min read

[:uk]Microsoft інвестує 2,9 мільярда доларів у розвиток штучного інтелекту в Японії[:]

[:uk]

Корпорація Microsoft інвестує близько 2,9 мільярда доларів протягом наступних двох років у розвиток свого бізнесу штучного інтелекту (AI) в Японії. Про це повідомила у вівторок газета Nikkei з посиланням на президента компанії.

Американська технічна фірма оголосить про свої плани, коли прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда відвідає Сполучені Штати, повідомив Nikkei в інтерв’ю президент Microsoft Бред Сміт. Грошові вливання такого розміру – це найбільша інвестиція Microsoft в Японію.

Плани на майбутнє корпорації Microsoft

Згідно з планом компанія встановить передові напівпровідники штучного інтелекту(ШІ) на двох існуючих підприємствах у східній і західній Японії, йдеться у звіті. Також корпорація Microsoft має на меті оголосити про проведення програми перекваліфікації у Японії. Планується, що протягом трьох років 3 мільйони працівників навчатимуть основним принципам роботи зі штучним інтелектом. Також компанія Microsoft прагне створити нову лабораторію в Токіо для досліджень, розробок робототехніки та штучного інтелекту.  Наразі ще невідомо чи схвалить цей проект інша сторона.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *