Microsoft впроваджує нові комерційні умови для Teams
1 min read

Microsoft впроваджує нові комерційні умови для Teams

Продукт Teams для спільної роботи та обміну даними виключать із програмного пакету Office 365/Microsoft 365. Корпорація Microsoft запроваджує нові комерційні умови і відтепер його потрібно буде передплачувати окремо.

Для компаній та стартапів такі умови є фінансово невигідними. Якщо клієнт Microsoft 365 який платить 36 $ за співробітника на місяць за підписку з пакетом Teams, перейде на Microsoft 365 без Teams за 33,75 $ на місяць, але пізніше виникне потреба в продукті Teams, то йому доведеться доплатити 5,25 $ за співробітника на місяць. Клієнт, який раніше платив 36 $, відтепер сплачуватиме 39 $ за співробітника на місяць.

У свою чергу віце-президент Forrester і головний аналітик Дж.П. Гоундер стверджує, що таке ціноутворення цілком виправдане. З огляду на витрати, що йдуть на розробку та оновлення кожного компоненту пакету Microsoft 365, можна прогнозувати, що в майбутньому зникне ще кілька популярних продуктів із цього пакету програмного забезпечення. На сьогодні відкритим залишається лише одне питання, чи довго ще Teams в Microsoft 365 буде безкоштовним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *