Чому витрати на хмарні технології продовжують зростати
1 min read

Чому витрати на хмарні технології продовжують зростати

Дослідницька й консалтингова компанія у сфері інформаційних технологій Gartner прогнозує, що у 2024 році загальні витрати на хмарні технології зростуть на 27 %. У перспективі цей показник може підвищитися, якщо організації та приватні користувачі продовжуватимуть купувати несумісні продукти програмного забезпечення.

Чому ціни ростуть

Ніл Кларк, директор компанії, що постачає хмарні сервіси QuoStar, стверджує, що основною причиною збільшення витрат на хмарні технології є стрімкий розвиток продуктів програмного забезпечення. Компанії часто не встигають відслідковувати новинки та передплачують пропозиції, які є несумісними одна з одною та потребами клієнта. Також користувачі схильні обирати продукти хмарного забезпечення, користуючись готовими рішення, такими як “квадрат Гартнера”. У результаті клієнти витрачають багато місяців на впровадження програмного забезпечення, що не відповідає їхнім потребам.

Щоб знизити витрати на хмарні технології потрібно реалізувати та оптимізувати прогресивні рішення. Варто агностично зважувати ризики, давати раціональну оцінку потребам та обирати продукти, які задовольнятимуть їх у повному обсязі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *