Oracle збільшує прибуток завдяки стратегічним угодам та розширенню хмарних сервісів
1 min read

Oracle збільшує прибуток завдяки стратегічним угодам та розширенню хмарних сервісів

Корпорація Oracle звітує про вражаючі фінансові результати за третій квартал 2024 фінансового року, підкреслюючи стрімке зростання виторгу та чистого прибутку.

Загальний виторг підвищився на 7% в порівнянні з минулим роком, досягнувши $13,3 млрд, з чистим прибутком $2,4 млрд, що є зростанням на 27%.

Ключовим фактором успіху стала домінантна присутність в хмарному сегменті, де квартальний виторг перевищив $5,1 млрд. Попит на послуги IaaS та SaaS продовжує стрімко зростати, приносячи великі контракти та збільшуючи загальний виторг.

Oracle також оголосила про партнерство з платформою Microsoft Azure, що підсилить їхню присутність на ринку хмарних послуг.

Додатково, компанія Oracle успішно мігрувала клієнтів Cerner на свою хмарну платформу, підкреслюючи своє лідерство в галузі хмарних рішень. Цей крок, разом з розширенням мережі дата-центрів та стратегічними партнерствами, допоможе зміцнити позиції компанії на конкурентному ринку хмарних технологій.

Oracle впевнено входить у наступний квартал, зберігаючи свою стратегічну вагу в галузі хмарних послуг та збільшуючи прибуток завдяки успішним угодам та розширенню своїх можливостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *