Користувачі Android незабаром отримають доступ до мережі Find My від Apple
1 min read

Користувачі Android незабаром отримають доступ до мережі Find My від Apple

У травні 2023 року Apple і Android оголосили про сумісну роботу над створення мережі Find My. Це програмне забезпечення створено, щоб запобігати несанкціонованому використанню пристроїв Bluetooth для відстеження місцезнаходження, і працюватиме на обох платформах.

Зовсім скоро користувачі Android отримають доступ до мережі Find My. Відтепер клієнти платформ Apple і Android зможуть швидко знаходити втрачені пристрої, відстежувати гаджети членів сім’ї, а також убезпечувати себе від небажаних сталкерів.

Як це працює

Завдяки функції «Знайти мій пристрій» користувачі зможуть знаходити свої гаджети, навіть якщо ті знаходяться в режимі офлайн. Також вони отримуватимуть оповіщення з попередженням, що їхній пристрій відстежується та зможуть заблокувати гаджет несертифікований у мережі Find My.

Наразі Find My підтримується пристроями Apple і Android з поточними ітераціями операційних систем. Однак поки невідомо чи буде ця мережа доступною на всіх пристроях. Розробники попереджають, що для встановлення мережі Find My може знадобитися оновлення пристроїв для підтримки нової специфікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *