Скільки користувачі Windows 10 сплачуватимуть за систему безпеки Microsoft
1 min read

Скільки користувачі Windows 10 сплачуватимуть за систему безпеки Microsoft

Програма безпеки Microsoft Extended Security Updates (ESU) стане платною для бізнес-клієнтів. Підприємства, які використовуватимуть Windows 10 на пристроях після 14 жовтня 2025 року, зобов’яжуть вносити щорічну абонентську плату. Абоненти, що не оплачуватимуть доступу не отримуватимуть оновлення програмного забезпечення системи безпеки.

Скільки коштуватиме доступ до Microsoft Extended Security Updates

Компанія Microsoft вже повідомила, що ціна за доступ до ESU становитиме 61 $ за перший рік використання, доступ надаватиметься на три роки. Після першого року використання ціна за ESU подвоюватиметься щороку. Тож за другий рік використання потрібно буде сплатити 122 $, а за третій — 244 $.

Підприємства, які використовують один з інструментів керування оновленнями Microsoft, а саме Intune або Windows Autopatch, отримають 25 % знижки на ліцензії ESU. Це зменшить вартість до 45 $ за пристрій протягом першого року. Клієнти в освітньому секторі платитимуть значно менше: 1 $ за ліцензію ESU в перший рік, 2 $ в другий і 4 $ в третій рік.

Ціни, оголошені цього тижня, призначені лише для бізнес-клієнтів. Чи сплачуватимуть щось звичайні користувачі наразі невідомо, про це компанія Microsoft оголосить пізніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *