Spotify використає ШІ, щоб створювати списки відтворень
1 min read

Spotify використає ШІ, щоб створювати списки відтворень

Spotify впроваджує функцію AI Playlist, яка за допомогою штучного інтелекту формуватиме для користувачів списки пісень. Компанія наголосила, що відтепер можна буде посилатися на вигаданих персонажів чи емодзі, а ШІ створить музичний список із 30 пісень, які відповідатимуть атмосфері. Цю функцію можна буде знайти в розділі «Бібліотека».

Як усе працюватиме

Користувачам потрібно буде ввести в поле пошуку слово, емодзі чи ім’я вигаданого персонажа, а штучний інтелект Spotify займеться пошуком. У процесі створення списку відтворення можна використовувати додаткові текстові підказки. Після завершнення процесу штучний інтелект Spotify надасть списку назву, що відповідатиме пошуковому запиту.

Наразі інструмент знаходиться в бета-версії та доступний лише для користувачів Android та iOS у Великобританії та Австралії. Функція створення списку відтворення за допомогою штучного інтелекту Spotify не сприймає підказки, у яких згадуються бренди чи поточні події, і будь-які «образливі» запити також заборонені.

Експерти також не виключають, що після офіційного впровадження нової функції зросте ціна на підписку, але сьогодні до цього ще далеко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *