CoTester від TestGrid: вперше ШІ тестуватиме програмне забезпечення
1 min read

CoTester від TestGrid: вперше ШІ тестуватиме програмне забезпечення

Компанія-розробник програмного забезпечення TestGrid представила свою нову розробку CoTester. Ця новаторська, перша у своєму роді технологія штучного інтелекту спрямована на трансформацію тестування програмного забезпечення завдяки своїм неперевершеним можливостям. CoTester розроблено з метою створення нового програмного забезпечення з неперевершеною швидкістю.

CoTester від TestGrid — це більше, ніж просто інструмент, що чудово розуміє тонкощі тестування програмного забезпечення та легко інтегрується в робочий процес.

Розробники про CoTester від TestGrid

Гаррі Рао, генеральний директор і засновник TestGrid, повідомляє, що головна мета компанії TestGrid полягала в тому, щоб створити революцію у сегменті тестування ПО. І з CoTester вони частково досягли своєї цілі. Про CoTester від TestGrid варто думати як про додатковий мозок, невтомний, надзвичайно обізнаний і нескінченно адаптивний. Це не просто помічник, а повноцінний партнер у розробці програмного забезпечення.

CoTester може створювати та виконувати як ручні, так і автоматизовані тестові процеси на широкій платформі TestGrid. Він може знаходити та виправляти помилки, сидіти в спринтах, робити нотатки, підводити підсумки спринтів із корисними елементами тощо.

Що виділяє CoTester, так це його еволюційний характер. З кожним завданням він стає більш вправним, покращуючи свої навички.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *