1 min read

[:uk]Кодувати буде простіше: Google покращить Gemini в Android Studio[:]

[:uk]

Google продовжує покращувати Gemini: сьогодні компанія оголосила, що в Android Studio буде оновлено Gemini Pro. Основні зміни стосуватимуться процесів, що допомагають у написані коду.

У травні 2023 року під час події для розробників Google I/O компанія представила Studio Bot на базі моделі PaLM-2. Компанія відразу поширила Gemini в Android Studio у понад 180 країнах для версії Android Studio Jellyfish. У лютому компанія Google також оновлював базову модель для чат-бота Bard з PaLM-2 на Gemini Pro.

Чого чекати тепер

У компанії заявили, що після останнього оновлення розробники помітять покращену якість відповідей на завершення коду, з’являться нові налаштування, пришвидшиться пошук відповідних ресурсів і написання документації. Також у Google заявили, що з міркувань конфіденційності відбудуться зміни в процедурі верифікації.

У компанії нагадали, що користувачі можуть легко отримати доступ до стартового шаблону Gemini API через Android Studio, щоб додати генеративні функції штучного інтелекту до своїх програм. Google наголошує, що має намір конкурувати з такими інструментами, як GitHub Copilot, у своїх продуктах для розробників.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *