1 min read

[:uk]Ноутбук Windows on Arm від Microsoft буде кращим за MacBook[:]

[:uk]

Microsoft готується оприлюднити своїй новий ПК зі штучним інтелектом наступного місяця на заході в Сіетлі. Серія нових ноутбуків Windows на платформі Arm перевершить MacBook Air на базі M3 від Apple. Про це заявляють джерела, знайомі з планами Microsoft. Розробники запевняють, що у нового ноутбука краща продуктивність ЦП, а завдяки інтегрованому ШІ він швидше виконує робочі процеси.

Після багатьох років роботи Qualcomm нарешті створила процесори Snapdragon X Elite з високим рівнем продуктивності, які повністю задовольняють запит від Microsoft. Зараз компанія Microsoft робить великі ставки на майбутні процесори Snapdragon X Elite від Qualcomm. Уже цього року їх використовуватимуть у ноутбуках Windows on Arm. Також компанія покладає великі надії на новітнє апаратне забезпечення Surface від Microsoft.

Microsoft настільки впевнена в нових чіпах від компанії Qualcomm, що планує низку демонстрацій, які покажуть, наскільки ці процесори швидші за M3 MacBook Air. Представники компанії повідомляють, що їхні нові комп’ютери Windows on Arm зі штучним інтелектом матимуть швидшу емуляцію програм, ніж Rosetta 2 від Apple.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *