Qualcomm підтверджує анонс Snapdragon 8 Gen 4 на Snapdragon Summit у жовтні
1 min read

Qualcomm підтверджує анонс Snapdragon 8 Gen 4 на Snapdragon Summit у жовтні

Старший віце-президент і директор з маркетингу компанії Qualcomm, Дон Макгуайр, підтвердив довгоочікуваний анонс мобільного процесора Snapdragon 8 Gen 4 на щорічному заході Snapdragon Summit, запланованому на жовтень цього року.

Відповідно до повідомлень, новий чип має зберегти свою конкурентоспроможність завдяки оновленому ШІ-рушію (NPU), що відзначається як “еволюція в історії NPU”.

Хоча жодних технічних деталей про Snapdragon 8 Gen 4 поки що не надано, проте чутки вказують на його позначення внутрішніми кодами SM8750 та Sun.

Відзначаючи це, Макгуайр надіється, що новий чип відзначиться вражаючими технічними характеристиками, які будуть конкурувати з майбутніми виробами конкурентів, такими як мобільний процесор Dimensity 9400 від компанії Mediatek і очікуваний Exynos 2500 від компанії Samsung, що планується на 2025 рік і буде виготовлятися за технологією 3GAP.

Прогнозується, що анонс Snapdragon 8 Gen 4 відбудеться відразу після анонсу нової флагманської серії смартфонів Xiaomi 15, яка буде потужним конкурентом на ринку мобільних пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *