Microsoft анонсує вихід ШІ-чат-бота Copilot для фінансових відділів
1 min read

Microsoft анонсує вихід ШІ-чат-бота Copilot для фінансових відділів

Корпорація Microsoft оголосила про намір випустити Copilot for Finance, нового чат-бота, спеціально розробленого для фінансових відділів.

Це стане частиною стратегії компанії щодо впровадження штучного інтелекту в різні сфери бізнесу.

За словами Чарльза Ламанни, корпоративного віце-президента компанії Microsoft, цей інтелектуальний помічник стане незамінним інструментом для оптимізації рутинних завдань та покращення продуктивності працівників фінансових підрозділів.

Copilot for Finance запропонує широкий спектр функцій, включаючи аналіз відхилень, порівняння даних в Excel та оптимізацію збору інформації в Outlook.

За допомогою інтеграції з SAP та Microsoft Dynamics 365, чат-бот матиме доступ до різних джерел даних для забезпечення користувачів найактуальнішою інформацією.

Керівник фінансового відділу Microsoft, Корі Хрнжирік, підкреслив, що впровадження Copilot дозволить співробітникам фінансових відділів значно скоротити час, витрачений на рутинні завдання, та зосередитися на вирішенні більш важливих проблем.

Вартість сервісу Copilot for Finance поки не оголошена, проте очікується, що вона буде розкрита пізніше, після випуску прев’ю версії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *