Apple відмовляється від розробки дисплеїв microLED для годинника Apple Watch
1 min read

Apple відмовляється від розробки дисплеїв microLED для годинника Apple Watch

Після семи років розробок, компанія Apple припиняє спроби створення дисплеїв типу microLED для використання у своєму розумному годиннику Apple Watch.

Яскравіші дисплеї microLED, які мали покращити передачу кольору, спочатку планувалися для годинника Apple Watch, а потім мали бути впроваджені і на більших пристроях компанії. Однак зусилля компанії зіткнулися з технічними труднощами та великими витратами, що змусило її припинити розробку цієї технології.

Попередньо Apple надавала перевагу розробкам у сфері дисплеїв, які їй пропонували партнери, такі як LG Display та Samsung. Однак розробка власних дисплеїв microLED мала дати компанії конкурентну перевагу, забезпечуючи високу якість передачі кольору та знижене енергоспоживання.

Хоча Apple не планує використовувати дисплеї microLED у своєму годиннику Apple Watch, вона продовжує досліджувати цю технологію для інших пристроїв. Компанія шукає нові технології виробництва та підрядників для реалізації своїх інноваційних ідей.

Джерела Bloomberg підтверджують, що компанія вже відмовилася від будівництва невеликої виробничої лінії в Каліфорнії, де планувалося виробництво дисплеїв microLED, і зосереджується на пошуку альтернативних технологій.

Інші плани Apple щодо використання дисплеїв microLED у своїх пристроях залишаються невідомими, але компанія продовжує свої дослідження та пошуки в цьому напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *