Apple оновила iOS, iPadOS, watchOS та macOS, виправивши помилки
1 min read

Apple оновила iOS, iPadOS, watchOS та macOS, виправивши помилки

Apple випустила чергові оновлення фірмових програмних платформ: iOS 17.3.1, iPadOS 17.3.1, watchOS 10.3.1 та macOS Sonoma 14.3.1. Кількість нововведень в оновленнях мінімальна — розробник переважно виправив раніше виявлені помилки.

Про це повідомляє MacRumors.

Останнє велике оновлення iOS 17.3 вийшло всього кілька тижнів тому – тоді з’явилася функція “Захист від крадіжок”, яка включає додаткові запобіжні заходи при здійсненні важливих операцій на пристрої. В iOS 17.3.1, iPadOS 17.3.1 виправлена помилка, яка при наборі тексту могла призводити до його несподіваного дублювання або накладання. Аналогічна помилка виправлена з виходом macOS Sonoma 14.3.1: від користувачів платформи надходили скарги на спонтанне накладення тексту – воно виникало на вебсторінках, під час роботи з поштою та миттєвими повідомленнями. Проблема зберігалася кілька місяців і стосувалася низки версій macOS Sonoma”.

Декілька помилок Apple виправила і в watchOS 10.3.1 – розробник не вказав, яких саме; колекція також поповнилася новим циферблатом для розумного годинника. Примусово встановити нові оновлення можна у відповідних розділах у налаштуваннях пристроїв. У деяких випадках слід переконатися, що акумулятор заряджений більш ніж на 50%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *