iOS 18 обіцяє стати найбільшим оновленням ПЗ в історії iPhone
1 min read

iOS 18 обіцяє стати найбільшим оновленням ПЗ в історії iPhone

За повідомленнями мережевих джерел, майбутня iOS 18 може стати найбільшим оновленням програмного забезпечення за історію iPhone. На думку журналіста Bloomberg Марка Гурмана, розробники з Apple мають великі плани на iOS 18, яка має стати доступною користувачам сумісних пристроїв восени цього року.

Про це повідомляє MacRumors.

“Мені сказали, що нова операційна система розглядається всередині компанії як одне з найбільших оновлень iOS – якщо не найбільше – в історії компанії”, – йдеться в повідомленні Гурмана.

Він також написав про плани поділитися більш детальною інформацією щодо конкретних змін та функцій, які мають з’явитися в iOS 18. Проте вже зараз відомо про два суттєві нововведення, які мають стати частиною майбутнього оновлення. Воно стане загальнодоступним у вересні, а бета-версія для розробників після щорічної конференції WWDC у червні.

У листопаді минулого року Apple оголосила, що програма iMessage в iOS підтримуватиме кросплатформний стандарт обміну повідомленнями RCS у 2024 році.На основі цього з великою ймовірністю можна припустити, що підтримка RCS буде реалізована в iOS 18. Це призведе до ряду поліпшень у плані обміну повідомленнями через iMessage між iPhone і пристроями з Android. Йдеться про можливість обміну фото та відео у високій роздільній здатності, надсилання аудіоповідомлень, появу індикатора набору тексту та ін.

На думку Гурмана, iOS 18 принесе істотні оновлення для голосового помічника Siri за рахунок використання технологій штучного інтелекту, включаючи генеративні алгоритми. Він також зазначив, що Apple вивчала можливість інтеграції ШІ-алгоритмів до інших програм, включаючи Apple Music, Pages, Keynote та Xcode.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *