Arc Search поєднав браузер і пошуковик на основі ШІ у щось зовсім нове
1 min read

Arc Search поєднав браузер і пошуковик на основі ШІ у щось зовсім нове

Компанія The Browser Company, яка створює браузер Arc, представила свою нову розробку — Arc Search.

Про це пише The Verge.

Arc Search – це додаток для iOS, який інтегрує функції браузера і пошуковика з використанням штучного інтелекту. На думкою засновника компанії Джонатана Лібова, Arc Search – це «найшвидший спосіб шукати і найлегший спосіб переглядати в інтернеті на мобільному пристрої».

Як працює новий застосунок?

Arc Search використовує штучний інтелект, щоб вдосконалити пошукові можливості в мережі та налаштувати їх під потреби користувача. Юзер має змогу задавати свої запитання у текстовій, голосовій або навіть емодзі формі, і отримувати відповіді у вигляді сторінок, які містять релевантну інформацію з різноманітних джерел.

Наприклад, якщо користувач цікавиться погодою в Києві, Arc Search надає йому прогноз погоди, мапи, новини та інші ресурси, пов’язані з цією темою, на одній сторінці.

Browse for me – це одна з основних можливостей Arc Search, яка надає користувачеві можливість замовити в застосунку пошук інформації, яка відповідає його зацікавленням або вимогам.

Крім того, коли користувач цікавиться новим фільмом, він може скористатися функцією Dive Deeper і отримати додаткові ресурси, такі як трейлери, огляди, інтерв’ю з учасниками та багато іншого.

У чому Arc Search обходить своїх конкурентів?

Arc Search не просто браузер, а ще й пошуковик і розумний асистент в одній програмі. Він використовує нейронні мережі від OpenAI та інших провідних компаній у цій сфері, щоб надавати користувачам найкращі відповіді на їхні питання.

За словами Лібова, Arc Search – це «браузер, який не просто задовольняє ваші потреби, а передбачає їх».

Наприкінці Arc Search змінить свою назву на Arc і стане єдиним застосунком The Browser Company.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *