IBM виступила категорично проти віддаленого формату роботи
1 min read

IBM виступила категорично проти віддаленого формату роботи

Компанія IBM висунула своїм співробітникам ультиматум: працюй з офісу або звільняйся. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на службову записку, до якої виданню вдалося отримати доступ.

Очевидно, таким чином IBM вирішила боротися з віддаленим форматом роботи, до якої звикли співробітники компанії під час епідемії коронавірусу, так і не перелаштувавшись на звичайний режим. У документі зазначено, що всі менеджери IBM в США повинні з’являтися в офісі або бути на зустрічах з клієнтами не менше трьох днів на тиждень, незалежно від поточного місця роботи.

Нове правило про особисту присутність в офісі стосується все-таки насамперед керівників. Для відстеження «індивідуальної присутності» використовуватимуться дані з робочих бейджів персоналу. Чи з’явиться в IBM окремий співробітник, який ходитиме по кабінетах, стежитиме за офісними працівниками та списуватиме їх прізвища з бейджем для передачі до відділу кадрів, або це буде автоматизована система, не уточнюється. Звичайно, можливість віддаленої роботи залишається, зазначає у службовому документі старший віцепрезидент IBM Джон Грейнджер, але тільки для тих, хто має проблеми зі здоров’ям чи проходить військову службу.

Таким чином, основна маса співробітників має працювати з офісу компанії, а якщо вони живуть далеко від нього, то переїхати ближче (на відстань не далі ніж 80 км). Зробити це потрібно до початку серпня. Якщо хтось не погоджується з новими порядками, він повинен залишити IBM, заявив Грейнджер. “IBM зосереджена на створенні робочого середовища, в якому гнучкість поєднується з безпосереднім взаємодією, що робить нас більш продуктивними, інноваційними й дозволяє нам краще обслуговувати наших клієнтів”, – заявили в пресслужбі компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *