Samsung презентує першу у світі пам’ять GDDR7 вже у лютому
1 min read

Samsung презентує першу у світі пам’ять GDDR7 вже у лютому

GDDR є ключовим елементом високошвидкісних пристроїв, які використовуються в галузях графіки та ШІ. Останнім досягненням в цьому напрямку є GDDR7, яку Samsung представила на Tech Day 2022. Скоро корейський виробник поділиться більшими деталями про цю пам’ять.

Про це повідомляє techradar.

У лютому в Сан-Франциско відбудеться конференція 2024 IEEE International Solid-State Circuit Conference, де буде показана сесія High-Density Memory and Interfaces. У рамках цієї події також запропоновано доповідь, яка називатиметься A 16Gb 37 Gb/s GDDR7 DRAM with PAM3-Optimized TRX Equalization and ZQ Calibration.

Наразі це уся відома інформація. Однак вже очевидно, що Samsung планує випустити високоефективну пам’ять GDDR7 з пропускною спроможністю 37 Гбіт/с. Вона застосовуватиме модуляцію PAM3. Розвиток технології полягає в збільшенні швидкості передавання сигналів та обсягів пакетів без істотного підвищення внутрішніх частот комірок пам’яті. Це давало можливість кожній версії GDDR збільшити частоту шини пам’яті, таким чином підвищуючи продуктивність.

GDDR7 обіцяє покращити продуктивність у порівнянні з GDDR6, а також зменшити споживання енергії та вартість впровадження відносно GDDR6X. Також, GDDR7 надає можливості для підвищення ефективності пам’яті та зниження енерговитрат. Для цього використовуються чотири різні режими синхронізації читання. Підсистеми пам’яті GDDR7 в змозі виконувати дві незалежні одна від одної команди одночасно, оптимально використовуючи енергію.

Очікується, що пам’ять GDDR7 стане широко застосовуватися з появою нового покоління GPU від AMD та NVIDIA, яке, ймовірно, з’явиться пізніше в цьому році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *