Курс біткоїна піднявся вище 46 тис. доларів та продовжує ріст
1 min read

Курс біткоїна піднявся вище 46 тис. доларів та продовжує ріст

У п’ятницю вранці біткоїн продовжив зростання, що почалося в четвер, коли вперше майже за місяць було перевищено позначку $45 тис. Востаннє біткоїн (BTC) торгувався вище згаданого значення 12 січня, наступного дня після початку торгів ETF.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

У четвер біткоїн виріс на 3,2% до $45 600, а в п’ятницю ним було досягнуто межі в $46 000. Згідно з даними Coingecko, BTC виріс на 3,4 % порівняно з попереднім днем до $46 075 на момент підготовки даного матеріалу, зберігши зростання на 6% порівняно з попередніми сімома днями.

Торішня банківська криза в США пішла на користь біткоїна, оскільки інвестори знову почали вкладати в криптовалюту на тлі невизначеності з банками. Трейдери також відзначили збільшення накопичення біткоїнів за останні два тижні великими інвесторами, відомими як «кити», які поспішають скористатися тим, що ціна BTC знаходиться нижче за максимуми грудня і січня. За останні два тижні середньоденні обсяги торгів біткоїнами впали на 29,6% тиждень до тижня, повідомив у четвер JPMorgan, тоді як обсяги торгівлі Ethereum знизилися на 40%.

Експерти також пов’язують зростання біткоїна з майбутнім халвінгом (скороченням винагороди за майнінг блоку вдвічі), який, ймовірно, відбудеться у квітні. На думку Керолайн Маурон (Caroline Mauron) з Orbit Markets, після халвінгу біткоїн набере обертів і подолає “психологічно важливу позначку $50 000”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *