1 min read

[:uk]Клієнти Google Workspace будуть платити $10 за функції genAI[:]

[:uk]

Відтепер повна підписка на помічник Gemini AI не потрібна. Користувачі Workspace від компанії Google зможуть отримати доступ до функцій genAI для спільної роботи і без неї. Доповнення AI Meetings and Messaging, яке коштує $10 на користувача на місяць, пропонує низку функцій Gemini для Google Meet та Chat.  

Що отримають користувачі

Функції Google Meet включають генеруючі фони та покращення якості відео за допомогою штучного інтелекту. Автоматичний переклад субтитрів зараз доступний у попередній версії та ще не пмають оновлення. Функція автоматичного створення нотаток під час зустрічей буде доступною в червні. Також у розробці є функція адаптивного аудіо, яке з’явиться наступного місяця. Водяний знак для спільного використання екрана, щоб запобігти витоку даних очікується в третьому кварталі року.

Google включить автоматичний переклад повідомлень і підсумків розмов у Google Chat як частину доповнення. Ці функції стануть доступними пізніше цього року. 

За ціною $10 на місяць це доповнення забезпечує підприємствам дешевший доступ до функцій Google Gemini AI. Для порівняння, повна версія Google Gemini for Workspace (раніше Duet AI) коштує $30 на користувача щомісяця для великих підприємств або $20 для  менших компаній. Клієнти цих тарифних планів мають доступ до більш широкого спектру функцій genAI. Штучний інтелект допомагає користувачам писати електронні листи в Gmail, створювати чернетки тексту в “Документах”, створювати зображення в “Презентаціях” тощо.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *