Google випустила чатбот Gemini на Android для заміни Assistant
1 min read

Google випустила чатбот Gemini на Android для заміни Assistant

Компанія Google нещодавно перейменувала свій чатбот Bard у Gemini, а тепер пропонує замінити новим ШІ старий добрий Google Assistant.

Про це йдеться в блозі Google.

Застосунок Gemini вже доступний в Google Play, правда, поки що тільки в США і лише англійською мовою. Також Gemini доступний і на iOS. Інші мови та регіони Google обіцяє додати найближчим часом.

Як і Assistant, Gemini може відповідати на різні питання, встановлювати таймер, створювати нагадування тощо. Але загалом він може набагато більше, ніж Assistant. Наприклад, якщо дати новому ШІ-асистенту дозвіл на доступ до пошти Gmail, він зможе працювати з даними звідти, тобто знаходити й обробляти якусь потрібну вам інформацію про важливі події, заходи, поїздки й так далі. Щоправда, чомусь поки Gemini не має такого ж доступу до календаря, тож зараз ще не може автоматично створити вам подію з нагадуванням, пов’язану, наприклад, з якоюсь вашою поїздкою.

Свого часу, а минуло вже майже 10 років, Google Assistant для багатьох відчутно змінив формат взаємодії зі смартфоном. Це стосується Siri та інших голосових помічників. Нові ШІ на кшталт Gemini за тісної інтеграції в Android або iOS зможуть ще раз значно змінити те, як користувачі взаємодіють зі своїми мобільними помічниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *