У Tinder з’явиться функція «Поділитися побаченням»
1 min read

У Tinder з’явиться функція «Поділитися побаченням»

Використовуючи застосунки для знайомств, користувачі нерідко роблять скріншоти профілів нових знайомих і пересилаються своїм друзям. Загалом це робиться перед побаченнями у цілях безпеки або для отримання відгуку. Тепер користувачі Tinder можуть ділитися своїми побаченнями просто з програми, завдяки новій функції «Поділитися побаченням».

У понеділок Tinder оголосив, що тепер користувачі зможуть надсилати посилання з деталями про майбутнє побачення, включаючи всю інформацію про людину, місце зустрічі, дату та час. Під віконцем з інформацією, також є місце для того, щоб робити нотатки. Посилання можна надсилати за 30 днів до зустрічі. Також інформацію про побачення можна редагувати, тож користувачі можуть оновлювати деталі, коли забажають.

Посилання «Поділитися побаченням» доступні для перегляду кожному одержувачу, включно з користувачами, які не користуються Tinder. 

Друзі з обліковим записом в Tinder можуть переглядати повний профіль майбутнього побачення. Користувачам, які не є зареєстрованими учасниками, доступна обмежена версія профілю у браузері. Вони мають змогу бачити лише фотографії, ім’я та вік людини.

На розробку нової функції в Tinder, керівників проекту наштовхнули дані досліджень. Виявилося, що більше половини користувачів (51 %) молодших 30 років повідомляють друзям про свої побачення заздалегідь. 

У найближчі місяці нова функція стане доступною в США, Великобританії, Австралії, Канаді, Франції, Іспанії, Італії, Нідерландах, Індії, Німеччині, Ірландії, Японії, Бразилії, Сінгапурі, Швейцарії, Мексиці, Кореї, В’єтнамі та Таїланді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *