Custom Model Import: що робить нова функція в Bedrock
1 min read

Custom Model Import: що робить нова функція в Bedrock

Amazon Web Services, або ж AWS – платформа хмарних обчислень від  Amazon. Представники цієї компанії сьогодні заявили, що запускають нову технологію, завдяки якій компанії зможуть працювати зі своїми моделями ШІ в хмарних сервісах. 

AWS оголосила про запуск Custom Model Import, нової функції в Bedrock, яка орієнтована на підтримку роботи пакету генеративних ШІ-сервісів AWS. Це дозволить компаніям імпортувати та отримувати доступ до власних генеративних моделей ШІ, використовуючи АРІ

Якщо говорити простими словами, то в Bedrock з’явиться бібліотека з генеративними моделями штучного інтелекту. Користувачі зможуть імпортувати до неї свої моделі ШІ, використовувати чужі та порівнювати різні моделі генеративного штучного інтелекту. 

Якщо порівнювати Custom Model Import з іншими технологіями хмарних обчислень, таких як Vertex AI від Google, то нова функція надає користувачам більше можливостей. Наприклад, декілька способів взаємодії зі штучним інтелектом та можливість експериментувати з кількома моделями ШІ одночасно. 

Нещодавнє опитування Cnvrg, дочірньої компанії Intel, показало, що більшість компаній, які займаються розробкою передових моделей штучного інтелекту вбачають перепону в хмарних сервісах. Їх важко використовувати для розгортання ШІ. Custom Model Import AWS створений спеціально для того, аби знищити цю перепону. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *