1 min read

[:uk]Чат-бот зі штучним інтелектом Ernie Bot залучив 200 млн користувачів[:]

[:uk]

Сьогодні китайська пошукова система Baidu повідомила, що її чат-бот зі штучним інтелектом Ernie Bot зібрав понад 200 мільйонів користувачів. Розробники мають на меті, зробити свій чат-бот найпопулярнішим у Китаї, подібним до ChatGPT. Однак це непросто зробити в умовах зростаючої конкуренції.

Уперше чат-бот Ernie Bot презентували 8 місяців тому. З моменту останнього оновлення в грудні кількість користувачів зросла приблизно вдвічі. Генеральний директор Baidu Робін Лі повідомляє, що інтерфейс Ernie Bot (API) використовується 200 мільйонів разів щодня. Також він відмітив, що кількість корпоративних-клієнтів чат-бота досягла 85 000.

У лютому Робін Лі повідомив аналітикам, що Baidu почала отримувати дохід від Ernie. У четвертому кварталі компанія заробила кілька сотень мільйонів юанів, використовуючи штучний інтелект для покращення рекламних послуг і допомоги іншим компаніям у створенні власних моделей ШІ.
У березні минулого року Ernie Bot став першим локально розробленим чат-ботом, схожим на ChatGPT, який було анонсовано в Китаї. Однак отримав схвалення і дозвіл на публічний випуск лише в серпні. Це один із перших восьми чат-ботів зі штучним інтелектом, схвалених Пекіном.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *