1 min read

[:uk]Adobe створює модель штучного інтелекту для роботи з відео[:]

[:uk]

Представники Adobe повідомили журналістам, що наразі в компанії працюють над створенням моделі штучного інтелекту для роботи з відео. Точна дата випуску нового продукту невідома, однак в Adobe запевнили, що він стане доступним у цьому році.

Нова модель штучного інтелекту для роботи з відео від Adobe створюється як своєрідна відповідь на Sora від OpenAI, Imagen 2 від Google. Модель Adobe — частина сімейства генеративних продуктів штучного інтелекту Firefly — отримає назву Premiere Pro.

Подібно до багатьох сучасних генеративних відеоінструментів штучного інтелекту, модель Adobe створює відеоматеріал із нуля, використовуючи слово-підказку або контрольні зображення. Також вона має три нові функції: додавання об’єктів, видалення об’єктів і генеративне розширення.

Додавання об’єктів дозволяє користувачам вибрати сегмент відеокліпу і, ввівши слово-підказку, вставляти об’єкт в обраний сегмент. Видалення предметів працює за схожим принципом. Що стосується генеративного розширення, воно додає кілька кадрів на початок або кінець кліпу. Вони призначені не для створення нових сцен, а для синхронізації відео зі звуковою доріжкою.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *