1 min read

[:uk]Threads тестує фільтр для сортування результатів пошуку[:]

[:uk]

Соціальна мережа Threads нарешті розпочала тестування фільтру «Останні» для сортування результатів пошуку на основі останніх публікацій. Глава Instagram Адам Моссері зазначив у понеділок, що зараз ця функція доступна лише для кількох користувачів у тестовому режимі.

Учасники тестування відмічають, що тепер у них на сторінці в Threads є два фільтри «Найпопулярніші» та «Останні». Користувачі пишуть, що фільтр «Останні» не притримується суворої хронології, однак для перегляду останніх публікації підходить краще, ніж фільтр «Топ».

У листопаді минулого року Моссері попередив, що Threads не має функції пошуку результатів у реальному часі, оскільки це може створити загрозу безпеки. Наявність функції пошуку по запиту з конкретним словом неминуче означатиме, що з’явиться більше спаму. Зловмисникам стане набагато простіше поширювати свою інформацію, просто додавши до посту відповідне слово або тег. Звісно, соціальна платформа має достатньо контенту сумнівного змісту, але ця кількість значно менше, ніж спам, який може з’явитися через розширення пошукових функцій.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *