У соцмережі Threads тестують функцію «Теми сьогоднішнього дня»
1 min read

У соцмережі Threads тестують функцію «Теми сьогоднішнього дня»

Threads запустила в США тестування нової функції – списку тем, що найбільш обговорюються іншими користувачами, повідомив на платформі глава Meta Марк Цукерберг. Список «Теми сьогоднішнього дня» з’явиться на сторінці пошуку та у стрічці «Для вас».

Про це повідомляє The Verge.

Список формується алгоритмом штучного інтелекту, додав керівник соцмережі Instagram Адам Моссері, який курирує платформу Threads. Він враховує, скільки користувачів обговорює певну тему, і скільки людей взаємодіяли з пов’язаними з цією темою публікаціями. Нещодавно Meta також пообіцяла додати елементи керування для обмеження присутності політичного контенту у рекомендаціях.

Нова функція «Теми сьогоднішнього дня» у Threads. Фото: Meta

У компанії є відділ фахівців з контенту, який стежить, щоб теми, що рекомендуються Threads, не порушували правил спільноти, не дублювалися і не вводили користувачів в оману, розповів Моссері. У списку буде з’являтися політичний контент, а користувачі зможуть скаржитися на теми, які порушують правила платформи.

Функція «Теми сьогоднішнього дня» допоможе у розвитку служби мікроблогів: вона полегшить пошук нових публікацій та користувачів у Threads, чого не вистачало на платформі з моменту її запуску. Поки що вона тестується тільки в США, але в найближчому майбутньому стане доступною і користувачам з інших країн — після того, як її належним чином «настроять», пообіцяв Марк Цукерберг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *