Poetry Camera – камера, що створює вірші на основі зображень
1 min read

Poetry Camera – камера, що створює вірші на основі зображень

Розробники Келін Керолін Чжан і Райан Матер вирішили подолати розрив між технологіями штучного інтелекту та поезією. На днях вони презентували новий гаджет Poetry Camera. Цей пристрій з відкритим вихідним кодом поєднує в собі передову технологію з унікальним творчим підходом. 

Замість того, щоб просто знімати зображення, Poetry Camera піднімає концепцію фотографії на новий рівень. Гаджет створює поезію на основі отриманих візуальних зображень. Проект, який виник з бажання поєднати технології з мистецтвом, врешті став реальним. 

Як працює камера 

В основі цього інноваційного пристрою лежить Raspberry Pi, потужний одноплатний комп’ютер розміром з кредитну картку. Цей компонент служить мозком Poetry Camera, дозволяючи їй знімати зображення та під’єднуватися до GPT-4 OpenAI для створення віршів.

Raspberry Pi фіксує зображення, а потім використовує алгоритми комп’ютерного зору для аналізу візуальних даних. Потім моделі AI інтерпретують зображення, ідентифікуючи ключові елементи, кольори, візерунки та емоції в кадрі. Ця інформація служить основою для процесу створення поезії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *