VASA-1 – нова модель ШІ від Microsoft: яка її функція
1 min read

VASA-1 – нова модель ШІ від Microsoft: яка її функція

Корпорація Microsoft рішуче налаштована на те, щоб розвиток штучного інтелекту просувався семимильними кроками. Недарма ж вона інвестувала мільярди доларів у розвиток OpenAI, аби отримати первенство у цій галузі. Нещодавно корпорація Microsoft презентувала нову модель штучного інтелекту, яка у багатьох викликала занепокоєння. 

VASA-1 – новий фреймворк на базі ШІ змушує фотографії розмовляти, досконало імітуючи людське обличчя. 

Що про це говорять розробники

VASA-1 за допомогою штучного інтелекту відтворює рухи губ людини на фото та синхронізує їх зі звуком. Разом з тим зображення не виглядає роботизованим. Програма розроблена таким чином, щоб повторювати міміку та рухи голови реальної людини. 

Розробники запевняють, що ця нова модель в рази краща за своїх попередників, оскільки створює максимально реалістичне зображення, яке здатне спілкуватися в режимі реального часу. VASA-1 підтримує роздільну здатність відео 512×512 та швидкість кадрів до 40 в секунду.

В компанії Microsoft розуміють, що нова технологія, може стати страшною зброєю в руках зловмисників. Однак переваги, які відкриває нова технологія набагато більші, ніж недоліки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *