Adobe презентує функцію Acrobat AI Assistant на базі ШІ
1 min read

Adobe презентує функцію Acrobat AI Assistant на базі ШІ

Технологічний гігант Adobe нарешті представив генеративні функції штучного інтелекту для своїх платформ Acrobat і Reader. Функція під назвою Acrobat AI Assistant полегшить користувачам роботу з цифровими документами, таких як статті, довгі PDF-файли тощо.

Помічник з ШІ вперше був запущений у лютому 2024 року в бета-версії. Після майже двох місяців тестування нова функція офіційно стала доступною для користувачів по всьому світу. Про це повідомив старший віце-президент Adobe Document Cloud Абгігян Мод.

Що може нова функція

Adobe описує Acrobat AI Assistant як генеративний розмовний механізм на основі штучного інтелекту, який інтегрується з робочими процесами Reader і Acrobat. Компанія використала сторонні технології LLM, які допоможуть користувачам швидше зрозуміти структуру та вміст PDF.

Чат-бот самостійно аналізує вміст PDF-файлу. На базі цього аналізу може ставити питання чи відповідати на питання користувачів. Помічник AI працює з кількома типами цифрових документів: PDF-файли, MS PowerPoint, MS Word, стенограми зустрічей тощо. 

Acrobat AI Assistant може писати короткі висновки після аналізу великого файлу. Також він може генерувати цитати за допомогою спеціального інструменту атрибуції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *