Slack АІ тепер має більше мов, але доступний на платній основі
1 min read

Slack АІ тепер має більше мов, але доступний на платній основі

Компанія Salesforce нарешті запустила корпоративний мессенджер Slack AI. Усім платним користувачам тепер тепер відкритий доступ до функцій штучного інтелекту. Вони пришвидшать пошук інформації в робочих чатах, допоможуть відстежувати потрібні канали та підіб’ють підсумки, використовуючи дані в переписці. Це допоможе оптимізувати робочий процес.

Наразі Slack AI доступний англійською, іспанською та японською мовами. Підтримка інших іноземних мов з’явиться згодом. Ціна підписки складає 10 $ за користувача на місяць для тарифних планів Slack Pro та Business+.

В компанії зазначають, що їхній продукт цінний як для великих підприємств, так і для приватного бізнесу, адже допомагає акцентувати увагу лише на потрібній підприємцям інформації. 

Після офіційного запуску в Slack AI з’явилися нові корисні функції. Функція “Підсумки” надає щоденний ранковий дайджест, що містить короткий огляд каналів, які користувач хоче відстежувати, але не завжди може знайти на них час. Функція “Пошук відповідей” надає персоналізовані, інтелектуальні відповіді на поставлені запитання. Функція “Підсумки розмови” створить список основних тез із каналів й тем, у яких користувач зацікавлений.

Представники компанії запевняють, що в майбутньому функцій в Slack AI стане ще більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *