Користувачам WhatsApp стануть доступні функції Meta АІ
1 min read

Користувачам WhatsApp стануть доступні функції Meta АІ

Користувачі WhatsApp нарешті зможуть випробувати нові можливості штучного інтелекту Meta АІ. Раніше функції Meta АІ були доступними лише на ринках країн, таких як Індія, де програма проходила тестування. Тепер програма запрацює ще в 15 країнах за межами США

Що отримають користувачі

WhatsApp працює на базі нового чат-бота Meta AI, створеного на основі моделі штучного інтелекту Llama 3, про яку компанія оголосила напередодні. Користувачі зможуть використовувати Meta AI у Facebook, Instagram, WhatsApp і Messenger, щоб виконувати рутинні завдання, навчатися чи креативити. Компанія стверджує, що нова модель Llama 3 є розумнішою, швидшою та функціональнішою. А на додачу до всього, у ній є генератор зображень з ШІ та чат-бот.

 Де поширюватиметься 

За межами США, Meta AI з’явиться в Австралії, Канаді, Гані, Ямайці, Малаві, Новій Зеландії, Нігерії, Пакистані, Сінгапурі, Південній Африці, Уганді, Замбії, Зімбабве та Ямайці. Цікаво, що в цьому переліку немає Індії, хоча багато людей в цьому регіоні вже мали доступ до чат-бота Meta AI у WhatsApp. Вони чудово обізнані в його призначенні, можливостях та ефективності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *