Apple видалив WhatsApp і Threads з App Store у Китаї
1 min read

Apple видалив WhatsApp і Threads з App Store у Китаї

Сьогодні компанія Apple повідомила, що видалила додатки WhatsApp і Threads  зі свого китайського магазину App Store після розпорядження китайського уряду. Також були вилучені такі додатки для обміну повідомленнями, як Telegram і Signal. Правляча верхівка Китаю посилається на те, що це було зроблено з міркувань національної безпеки.

Подібне вилучення додатків з вільного доступу свідчить про нетерпимість китайського уряду до іноземних сервісів. Тим паче до тих, які не піддаються контролю та суворій регламентації. Варто зазначити, що такі сервіси як Facebook, Instagram і Messenger залишилися доступними. Інші популярні додатки розроблені західними компаніями, такі як YouTube та X також продовжують працювати. 

У своїй заяві представники Apple повідомили, що вони не зовсім зрозуміли, яким чином ці додатки викликали занепокоєння китайської влади з приводу безпеки. Однак не залишалося нічого іншого як видалити їх з публічного доступу. Компанія дотримується законів країни у якій працює, навіть якщо і не погоджується з ними. 

У свою чергу компанія Meta, якій належать WhatsApp та Threads, відмовилася давати коментарі. Представники китайського уряду, також утрималися від детальних пояснень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *