Нові навушники Nothing Ear мають функцію ШІ: що це значить
1 min read

Нові навушники Nothing Ear мають функцію ШІ: що це значить

Компанія споживчих технологій Nothing Technology Limited анонсувала оновлення в лінійці навушників Nothing Ear. Відтепер можна буде отримувати доступ до функцій штучного інтелекту використовуючи голосові команди. 

Лондонська компанія змогла інтегрувати технологію ChatGPT у свої пристрої. Якщо у користувача на смартфоні встановлено цей чат-бот, то він зможе задавати питання генеративному штучному інтелекту просто натиснувши на ніжку навушника. Раніше користувачі мали доступ до Siri/Google Assistant/Alexa, відсьогодні вони отримають прямий доступ до популярної платформи OpenAI.

В компанії також зазначили, що найближчим часом покращать операційну систему Nothing в смартфонах. Планується вбудувати точки доступу до ChatGPT, що відкриє можливість відправляти в чат-бот знімки екрану. 

Функція доступу  до штучного інтелекту за допомогою голосової команди буде доступної тільки з навушниками Nothing Ear. В компанії нічого не сказали, чи краще вони передаватимуть звук, але запевнили, що енергії в батареї стало на 25 % більше

Вартість таких навушників складе 149 доларів. Попередні замовлення на навушники Nothing Ear вже відкриті, а доставляти новинку почнуть з 22 квітня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *