Meta презентувала перші версії моделі Llama 3 AI
1 min read

Meta презентувала перші версії моделі Llama 3 AI

У четвер Meta Platforms презентувала перші версії останньої мовної моделі Llama 3 та генератор зображень. Останній здатен оновлювати зображення в режимі реального часу поки користувачі вводять текстові підказки. 

Нові моделі будуть інтегровані у віртуальний помічник Meta AI. Його компанія позиціонує як найдосконаліший з безкоштовних аналогів, порівнюючи продуктивність Meta AI з подібними продуктами від Google (Alphabet), стартап Mistral AI та ін. 

Які оновлення отримала модель

Оновлення зроблять Meta AI швидшим та продуктивнішим, покращиться функція написання коду та тестування додатків. На додачу віртуальний помічник отримає окремий веб-сайт. На головній сторінці ресурсу відвідувачам буде запропоновано випробувати віртуального помічника.  До прикладу, користувачі можуть попросити підібрати їм музичну добірку, допомогти з рефератом чи намалювати улюбленого персонажа. 

Таким простим способом Meta намагається популяризувати продукти штучного інтелекту серед користувачів та створити гідну конкуренцію технологічному гіганту OpenAI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *