1 min read

[:uk]Meta анонсувала нове поколінням чіпів для ШІ[:]

[:uk]

На Meta Platforms в середу оприлюднили подробиці про наступне покоління внутрішнього прискорювача штучного інтелекту компанії.

На початку цього року журналісти повідомили, що компанія Meta планує презентувати нову версію власного чіпу для обробки даних. Це допомогло б вирішити проблему зростання обсягу обчислювальної потужності, необхідної для роботи продуктів ШІ у Facebook, Instagram і WhatsApp. Чіп, який називається Artemis, допоможе Meta зменшити свою залежність від Nvida, мікросхем штучного інтелекту та загальні витрати на енергію.

У своєму блозі компанія написала, що архітектура цього чіпу фундаментально зосереджена на забезпеченні правильного балансу обчислень, пропускної здатності пам’яті та її ємності.

Розробка нового чіпу Meta Training and Inference Accelerator (MTIA) – один із сегментів розвитку компанії.  Крім створення чіпів і апаратного забезпечення, Meta вклала значні інвестиції в розробку програмного забезпечення, необхідного для найбільш ефективного використання потужності своєї інфраструктури.

Компанія повідомила, що наразі реалізує кілька програм, спрямованих на розширення сфери застосування MTIA, включаючи підтримку робочих навантажень генеративного ШІ.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *