1 min read

[:uk]Meta тестуватиме функцію розмивання зображень[:]

[:uk]

Компанія Meta в четвер заявила, що найближчим часом тестуватиме нові функції розмивання зображень в Instagram. Щоб захистити підлітків від потенційно неприйнятного контенту, усі повідомлення, які міститимуть фрагменти оголеного тіла будуть розмитими.

Інновації компанії

Технологічний конгломерат Meta відчуває зростаючий тиск у Сполучених Штатах і Європі через звинувачення в тому, що його додатки викликають звикання та проблеми з психічним здоров’ям серед молоді. Meta заявила, що нова функція захисту для вхідних повідомлень в соцмережі Instagram використовуватиме машинне навчання на пристрої, щоб аналізувати, чи зображення, надіслане через соцмережу, містить оголене тіло.

Ця функція буде ввімкнена за замовчуванням для користувачів віком до 18 років. Дорослі користувачі зможуть її ввімкнути за власним бажанням. 

У компанії Meta також повідомили, що на відміну від Meta Messenger і додатку WhatsApp, повідомлення в Instagram не шифруються. Однак компанія заявила планує запровадити шифрування для цієї служби.

Заразом Meta розробляє технологію, яка допоможе ідентифікувати облікові записи, які потенційно можуть приймати участь у шахрайстві з сексуальним здирством.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *