1 min read

[:uk]Google інвестує $1млрд у покращення цифрового зв’язку з Японією [:]

[:uk]

Google інвестує 1 мільярд доларів у покращення цифрового зв’язку між США та Японією. Для цього використають два нові підводні кабелі, що належать Alphabet. Про це заявила компанія Google в середу на тлі візиту прем’єр-міністра Японії з метою зміцнення зв’язків між країнами.

Два підводних кабелі, Proa і Taihei, покращать зв’язок між США, Японією та кількома тихоокеанськими острівними країнами та територіями, повідомляє Google у блозі.

Створення мереж цифрового зв’язку

У жовтні минулого року США та Австралія уклали угоду щодо спільного фінансування підводних кабелів. У середу, у спільній заяві Японії та США йде мова про те, що країни співпрацюватимуть з партнерами однодумцями для створення надійних і більш стійких мереж. Також вони фінансово підтримуватимуть технологічне забезпечення підводних кабелів у Тихоокеанському регіоні. 

Google заявив, що підводний кабель Proa з’єднає США, Японію, Співдружність Північних Маріанських островів (CNMI) і Гуам, а підводний кабель Taihei з’єднає США, Японію та Гаваї. Крім того, Google повідомив, що фінансуватиме будівництво міжканального кабелю. Він з’єднуватиме Гаваї, CNMI і Гуам.

Технологічний гігант також заявив, що співпрацюватиме з японськими компаніями, включаючи KDDI, Arteria Networks, філіппінську Citadel Pacific і CNMI. Це допоможе покращити цифровий зв’язок у регіоні.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *