1 min read

[:uk]Google Photos покращить інструменти редагування зображень[:]

[:uk]

В Google оголосили про значне оновлення популярного додатку Google Photos. Завдяки йому користувачі отримають доступ до інструментів редагування на основі ШІ, навіть не маючи підписки. Починаючи з 15 травня, ці інструменти, включно з Magic Eraser, Photo Unblur і Portrait Light, будуть доступні для всіх, хто користується програмою.

Представники компанії Google оголосили про це оновлення одразу після щорічної конференції розробників, що не могло бути випадковим. Технологічний гігант докладає постійних зусиль, щоб демократизувати доступ до розширених функцій та покращити взаємодію з користувачами.

Google повідомила, що розширений пакет редагування на базі штучного інтелекту буде сумісний з більшою кількістю пристроїв, включаючи планшети Pixel. Крім того, користувачі Google Photos на платформах Android і iOS отримуватимуть десять збережень Magic Editor на місяць, що полегшить експерименти з редагуванням фотографій.

Використовуючи генеративний штучний інтелект, Magic Editor спрощує складні завдання редагування, дозволяючи користувачам легко досягати результатів професійного рівня. Тепер ця функція стане доступною для всіх, надаючи користувачам необмежений доступ до нових можливостей.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *