1 min read

[:uk]Tech Mahindra та Microsoft запустять уніфікований робочий стіл[:]

[:uk]

Компанія Tech Mahindra, що надає інформаційні послуги та консультації, заявила в середу, що співпрацюватиме з Microsoft. Конгломерати планують створити зручний уніфікований робочий стіл на Microsoft Fabric. Це популярна серед компаній і спеціалістів з обробки даних аналітична платформа. 

Система Workbench допоможе організаціям прискорити впровадження Microsoft Fabric. Також програмне забезпечення оптимізує створення складних робочих процесів за допомогою простого у використанні інтерфейсу.

Згідно із заявою, ця співпраця поєднає найкраще з інтелектуальної власності Tech Mahindra з можливостями Microsoft Fabric. Майбутній уніфікований робочий стіл допоможе клієнтам пришвидшити аналіз даних, що в свою чергу підвищить гнучкість бізнесу.

Попередні дослідження показали, що нове програмне забезпечення підвищить операційну ефективність аналітичних процесів на 30-40%. Це дозволить зменшити витрати, пов’язані з традиційним керуванням даними. Клієнти матимуть єдину інформаційну панель з єдиним уявленням про корпоративні інструменти та системи. Це усуне непорозуміння в робочих процесах та забезпечить покращене прийняття рішень.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *