Google запускає інтегровану функцію ШІ-пошуку для всіх користувачів у США
1 min read

Google запускає інтегровану функцію ШІ-пошуку для всіх користувачів у США

Компанія Google продовжує свою інноваційну місію, активуючи інтегровану функцію штучного інтелекту в своїй пошуковій системі для всіх користувачів у Сполучених Штатах.

Ця нова можливість, яка раніше була доступна лише через опцію Search Generative Experience (SGE) на платформі Search Labs, тепер стала стандартом для всіх пошукових запитів в США.

Згідно з внутрішніми джерелами, Google активувала функцію ШІ-пошуку для “невеликого відсотка пошукового трафіку в США”, що означає, що користувачі тепер можуть отримувати згенеровані нейромережею блоки відповідей навіть без активації відповідної опції.

Ця інтегрована функція ШІ-пошуку була представлена компанією Google на конференції I/O травня минулого року, поряд зі запуском чат-боту Bard, перейменованого на Gemini.

Ця нова функція відображатиме згенеровані ШІ-блоки у випадках складних запитів або тоді, коли алгоритм визначить, що вони можуть надати користувачам більш якісну інформацію, ніж звичайна пошукова видача.

Ймовірно, Google випробовує цю функцію для збору відгуків користувачів з метою подальшої інтеграції нейромереж у свою пошукову систему. Очікується, що цей крок допоможе поліпшити якість і релевантність пошукових результатів для всіх користувачів у США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *