Enautic представила електричний гідроцикл на підводних крилах
1 min read

Enautic представила електричний гідроцикл на підводних крилах

Австралійська компанія Electro Nautic вразила світ своїм останнім винаходом – двомісним гідроциклом WaveFlyer Rogue, обладнаним підводними крилами.

Цей новаторський апарат, який наразі існує лише на кресленнях, обіцяє відкрити нову еру у розвагах на воді, забезпечуючи екологічно чистий і захоплюючий відпочинок.

Головною особливістю WaveFlyer Rogue є його здатність рухатися на воді, опускаючи підводні крила з електричним приводом, що дозволяє плавно відриватися від поверхні на швидкості 15 км/год. Завдяки цій технології, гідроцикл може розвивати максимальну швидкість до 25 миль на годину, подолавши великі дистанції на повному заряді акумуляторів.

Автоматична система гідроцикла WaveFlyer Rogue дбає про плавний хід, регулюючи тягу та кути повороту закрилків, що робить керування легким і безпечним. Заявлені параметри гідроцикла вражають: 4 години безперервного руху і подолання відстані до 108 км за один раз.

Очікується, що WaveFlyer Rogue відкриє нові можливості для екологічного відпочинку на воді, зменшуючи викиди відпрацьованих газів і шуму, які зазвичай пов’язані з традиційними моторними апаратами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *