1 min read

[:uk]Гендиректор Apple планує будівництво виробничого підприємства в Індонезії[:]

[:uk]

У середу після зустрічі з президентом Джоко Відодо, генереальний директор компанії Apple заявив, що планує побудувати виробничі потужності в Індонезії.

Виконавчий директор Apple Тім Кук прибув до Джакарти у вівторок після візиту до В’єтнаму. Він зустрівся з Відодо й повідомив, що відкриє свою четверту академію розробників на острові Балі. Після зустрічі Тім Кук сказав журналістам, що президент Індонезії вже не вперше пропонує технологічному гіганту співпрацювати з вітчизняними фірмами та збільшити свій місцевий вплив. Цю пропозицію керівництво компанії має намір розглянути.

Наразі Apple не має виробничих потужностей в Індонезії. Однак з 2018 року компанія створює академії розробників додатків. Їх загальна вартість, включаючи нову академію, становить 1,6 трильйона рупій (99 мільйонів доларів). Міністр промисловості Індонезії Агус Гуміванг Картасасміта, який також був присутній на зустрічі, сказав журналістам, коли компанія Apple вирішить побудувати виробничі потужності в Індонезії, вона зможе виробляти більше продукції на експорт.

В Індонезії проживає технічно підковане населення, що робить цю країну Південно-Східної Азії ключовим цільовим ринком для інвестицій у технологію. Схоже, гендиректор компанії Apple врахував переваги співробітництва з цією країною.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *