1 min read

[:uk]Intel випустить чіпи AI з низькою продуктивністю для Китаю[:]

[:uk]

Intel випустить два чіпи з підтримкою штучного інтелекту з обмеженими можливостями для китайського ринку, щоб відповідати експортному контролю та санкціям США. Запуск двох чіпів, HL-328 і HL-388, запланований на червень і вересень відповідно. Про це йдеться в офіційних документах на веб-сайті компанії від 12 квітня.

Конкурент корпорації Intel, Nvidia, у свою чергу повідомила, що планує виробити три чіпи для Китаю. Вони підтримуватимуть функції штучного інтелекту, але матимуть обмежені можливості. Про це компанія заявила наприкінці минулого року, коли Сполучені Штати посилили обмеження, щодо поставок на китайський ринок мікросхем зі штучним інтелектом.

Процесори з підтримкою штучного інтелекту від компанії Intel розроблятимуться на базі останньої лінійки продуктів компанії Gaudi 3, яку представили 9 квітня. У нових процесорах будуть аналогічні апаратні функції, такий же вміст вбудованої пам’яті та загальні стандарти інтерфейсу. Однак, щоб не порушувати правила експортного контролю, продуктивність мікросхеми умисно знизять до рівня, допустимого для поставок на китайський ринок.

Перші процесори з обмеженими можливостями потраплять до Китаю до кінця 2024 року.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *