1 min read

[:uk]Apple анонсував MacBook на базі M4, який матиме функції ШІ[:]

[:uk]

Нещодавно компанія Apple випустила нову лінійку Mac серії M3. Однак повне захоплення штучним інтелектом підштовхує компанію до ще одного оновлення.

Apple збирається в цьому році оновити Mac, одразу після того як завершить виробництво процесора М4. У звітах йдеться, що Apple готова оснастити всю лінійку Mac майбутнім процесором M4, який не тільки забезпечить приріст продуктивності, але і надасть доступ до функцій штучного інтелекту своїм користувачам.

Варто зазначити, що лише 6 місяців тому Apple випустила нову лінійку Mac серії M3 і ось готує нове оновлення. Залишаться користувачі Mac на базі M3 без штучного інтелекту чи їх чекатимуть певні оновлення, наразі невідомо. 

Інсайдери та журналісти сподіваються, що Apple відповість на це питання, а також висвітлить аспект штучного інтелекту в iOS, macOS і iPadOS у червні, в останньому виданні компанії WWDC 2024.

Продажі Mac впали за останні кілька кварталів. Це свідчить про те, що регулярні оновлення Mac явно не спонукають людей купувати нові моделі, і частково це може бути через постійне зростання цін на Mac. Однак компанія Apple продовжує інвестувати в розробку M4, сподіваючись, що впровадження ШІ змінить цю ситуацію.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *