1 min read

[:uk]Meta тестує чат-бот ШІ в WhatsApp, Instagram і Messenger в Індії та Африці[:]

[:uk]

Meta підтвердила, що тестує Meta AI, свій великий чат-бот на основі мовної моделі, з користувачами WhatsApp, Instagram і Messenger в Індії та деяких частинах Африки. Цей крок показує, яким чином Meta залучає величезну базу користувачів, щоб масштабувати свої пропозиції ШІ.

Плани Meta та ШІ

Після великих кроків у галузі штучного інтелекту від інших великих технологічних компаній, OpenAI та інших, Meta вирішила не стояти осторонь. У лютому 2023 року компанія Meta оголосила про плани створювати та експериментувати з чат-ботами та іншими інструментами ШI. Індія, де користувачі нещодавно почали відзначати появу чат-бота Meta AI, є дуже важливим ринком для компанії: тут проживає понад 500 мільйонів користувачів Facebook і WhatsApp. Фактично, це найбільший ринок користувачів послуг компанії Meta.

Користувачі в Африці також повідомляють про ознаки появи Meta AI у WhatsApp.

У своїй заяві Meta підтвердила, що розробка застосунків з використанням штучного інтелекту знаходиться на різних етапах. Деякі додатки вже можна тестувати публічно з обмеженою кількістю користувачів. 

Meta представила Meta AI у вересні 2023 року. Чат-бот AI призначений для відповідей на запити користувачів безпосередньо в чатах, а також пропонує їм можливість генерувати фотореалістичні зображення з текстових підказок.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *