1 min read

[:uk]Обмін фотографіями в якості 4К стане доступним в Messenger[:]

[:uk]

Meta внесла велике виправлення у свою функцію обміну фотографіями 4K у Messenger. Вперше платформа запустила можливість ділитися HD-фото ще у 2017 році, і тепер не зовсім зрозуміло, що відбувалося ці 7 років.

Нове оновлення

У своїй заяві компанія Meta повідомила, що раніше якість 4K залежала від якості мережі користувача. Також розмір фото стискали для швидшого обміну повідомленнями. Сьогодні компанія пропонує якісно новий підхід до обміну фотографіями у якості 4К. Щоб переслати іншому користувачу якісне HD-зображення потрібно буде натиснути на кнопку HD, щоб Messenger відмінив стиснення файлу під час передачі. 

Якщо користувач не ввімкне кнопку HD перед тим, як поділитися фотографією, роздільна здатність за умовчанням для обміну фотографіями буде якістю 2K.

Цікаво, що Meta знадобилося 7 років, щоб виправити цю функцію в Messenger. Однак практика показує, що компанія воліє спочатку впроваджувати нові функції в WhatsApp, і лише потім переносити їх в інші програми своєї екосистеми. 

На цьому оновлення в Messenger не закінчуються. Тепер користувачі зможуть ділитися файлами розміром до 100 МБ у додатку, що в 4 рази перевищує ліміт у 25 МБ. Messenger також отримає функцію обміну альбомами. 

Деякі з цих інновацій будуть доступні вже протягом наступних тижнів.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *