1 min read

[:uk]Apple спрощує самостійний ремонт iPhone для споживачів[:]

[:uk]

Раніше Apple запускала програму для самостійного ремонту в США та інших країнах. Однак користувачі часто скаржилися, що цей процес має багато обмежень. Сьогодні компанія анонсувала, що внесе зміни до процедури самостійного ремонту iPhone.

Як було й що зміниться

Користувачам, які хотіли самостійно відремонтувати iPhone, потрібно було звертатися до компанії Apple, щоб отримати запчастини разом із набором інструментів для ремонту пристрою. Apple хотіла, щоб люди використовували нові та оригінальні запчастини для iPhone для вирішення проблем. Ця політика зміниться найближчими тижнями.

Раніше Apple обмежувала використання деталей із вторинного ринку. Після ремонту на смартфон навіть приходили сповіщення, що в iPhone використовуються неоригінальні запчастини. Якщо під час ремонту змінювалися деталі для датчиків Face ID або Touch ID, то вони могли перестати працювати після вживлення вживаних запчастин.

Сьогодні компанія підтвердила, що найближчим часом дозволить використовуватися для ремонту iPhone оригінальні запчастини Apple зі вторинного ринку. Політика самостійного ремонту наразі є актуальною для iPhone 15 і пізніших моделей.

[:]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *