Apple анонсує iOS 18 з функціями ШІ та гнучким робочим столом
1 min read

Apple анонсує iOS 18 з функціями ШІ та гнучким робочим столом

Розробники з компанії Apple активно працюють над iOS 18, обіцяючи зробити його найбільшим оновленням за всю історію iPhone.

Гнучкий робочий стіл в iOS 18

Очікується, що нова версія програмної платформи принесе величезну кількість нововведень, серед яких найбільшою інновацією стане можливість гнучкого налаштування робочого столу.

Журналіст видання Bloomberg, Марк Гурман, передбачає, що Apple зробить робочий стіл “більш налаштованим”, дозволяючи користувачам розміщувати значки програм на екрані відповідно до їх власних уподобань.

Це означає, що вперше Apple дозволить групувати значки з пробілами між ними, щоб забезпечити більшу організованість.

ШІ в iOS 18

Не лише гнучке налаштування робочого столу робить iOS 18 значною інновацією. Ключову увагу також приділять функціям на основі штучного інтелекту.

Очікується, що Apple може інтегрувати до ОС ШІ асистента Gemini від компанії Google, прагнучи наздогнати конкурентів у використанні ШІ-технологій.

За даними Марка Гурмана, в iOS 18 з’явиться безліч функцій на базі нейромереж, спрямованих на полегшення керування повсякденними справами користувачів.

Попередньо в ЗМІ з’являлася інформація про покращення голосового помічника Siri, можливість створення плейлистів за допомогою ШІ-алгоритмів в Apple Music, а також інструменти взаємодії з документами в iWork.

Дата виходу iOS 18

Очікується, що офіційна презентація iOS 18 відбудеться на щорічній конференції WWDC у червні, а загальнодоступна версія операційної системи буде доступна користувачам у вересні, одночасно з випуском iPhone 16.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *